Missy sohbet uygulaması


 Missy sohbet uygulaması bizlerin tavsiye etmediği bir sohbet sitesidir. Çünkü inanlardan ücret alınarak keyifleri paraya dönüştüren bir sistem kabul edilemez. Sohbet etmek zevk işidir insanların bir araya gelip sohbet edebilmesi için ücret ödemesi mecburiyete sürüklemesidir. Bu tür uygulamalarda kullanıcı sayısı düşük olduğu için konuşan bot koyarlar. Çünkü insanlar siteye girdiğinde tanışıp sohbet edeceği birilerini arayacak buda çok fazla olmadığı için bot sistemi kullanırlar.

Missy sohbet ücretlimi

 Uygulama olarak yapılan bazı siteler ücrete tabii tutulur. Buradan tanışılan ve arkadaş olunan insanlar da uygulama sahibinden ücret alarak insanlar ile sohbet ederler. Bu sistemler insanları kandırmak ve parasını almak için kurulmuştur. Ücretsiz sohbet siteleri günümüzde mevcut olup bir çok kişi tarafından kullanılmaktadır. 

Sohbet 

 Ücretli sohbet uygulamaları sadece para ile kullanılmaktadır. Üyelikler ve yeni insanlarla tanışmak paraya dayalı olduğu gibi güven konusunda da fazlaca güvenilir değildir. Bu tarz sitelerden kandırılıp dolandırılan bir çok insan olmuştur. Missy sohbet uygulaması ve benzeri uygulamalardan uzak durmanızı tavsiye ederim.


Yazar: yavrum

Görüntüleme: 118 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 01 Mart 2022

Cevap bırakın