Sohbet burada ücretsiz arkadaşlık


Sohbet burada ücretsiz arkadaşlık

Sebebimsin.com

Sohbet burada Ücretsiz arkadaşlık  sayesin de yeni bayanlar ile tanışmaya hazırmısın? Dünyanın her yerinde bir çok insan tarafından kullanılan sebebimsin sohbet sitesini sen hala keşfetmedin mi ? Hazırsan birlikte keşfedelim nasıl kullanılır nelere dikkat etmeliyiz onları inceleyelim.

Sohbet sitesi kuralları

1) 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir. Çünkü siteye gelen kişiler olgun ve gerçekten ne aradığını ve ne konuşacağını bilen insanlar.

2) Hiç bir şekilde ırkçılık yapılamaz. Çünkü kişiye özel bir alan değildir. Seviyeli sohbet etmesini bilen herkes girip sohbet eder.

3) Siyasi sohbet edilemez. Herkesin görüşü farklı olduğu için kesinlikle yasaktır.

4) İnsanları rencide edici sözler hitamlar Argo kelimeler yasaktır.

5) Kişiye ait resim veya önemli bilgilerini paylaşmak kesinlikle yasaktır.

6) yabancı dil konuşmak yasaktır.

Bu paylaştıklarım siteye girildiğinde uyulması gereken kurallar. Bu kurallara uyduğumuz sürece kurduğumuz arkadaşlıklar daha sağlıklı olacaktır.

Sohbet sitesi nasıl kullanılır

Siteye merak edip girdiğiniz deki bakış açısı ile kalıcı olarak girmeniz deki bakış açısı farklıdır. Çünkü kalıcı olarak girdiğinizde kullandığınız takma ismi kayıt etmeniz gerekecek.

( Nick kayıt komutu)

– Komut /ns register şifre mail adresiniz.

– Örnek /ns register 123324 sebebimsin@.com.

Bunun amacı takma ismi sizin haricinizde başka birinin kullanmasını engellemektir.

Daha sonra Dilerseniz yetkili olabilir arkadaşlarınıza yardım edebilirsiniz. Sohbet burada Ücretsiz arkadaşlık sitesi diyorum çünkü ücret ödeme gibi bir zorunlukuğunuz yok. Dilediğiniz kadar girip sohbet edebilirsiniz. Mobil üzerinden de kullanılıyor kolay ve çok basit. Tanımadığınız insanlar ile özel bilgilerinizi ve fotoğraflarınızı paylaşmayın. Bizlerin amacı düzeyli ve seviyeli sohbet için en iyisini yapmatı bunu da başardık. Aileden biri olmaya hazırsan eğer buraya tıkla bir takma isim al sohbete başla.


Yazar: yavrum

Görüntüleme: 1265 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 24 Kasım 2021

Cevap bırakın