Ücretsiz mobil sohbet keyfi


Ücretsiz mobil sohbet keyfi

Günümüzde yaygınlaşan ve yeni arkadaşlıklar kurmak için mobil üzerinden sohbetler tercih edilir oldu. Çünkü ücretsiz mobil sohbet keyfi ile kullanımı kolay ve pratik olan bu alanlar da tanışmak kaynaşmak kolaylaştı. İki farklı şekilde sohbete giriş yapabilirsiniz. Birisi AndroIRC uygulaması ile diğeri web üzerinden sizlere bırakacağım linkler ile kendinize uygun olanı seçersiniz.

https://www.sebebimsin.com/sohbet/

https://m.apkpure.com/tr/androirc/com.androirc

Mobil Sohbet keyfi

Hayatımızın tamamında yer alan mobil cihazlar bizlere her alanla kolaylık sağlıyor. Çünkü yolda yürürken arkadaşlarımız ile sohbet edebiliyoruz. Müzik dinleyip oyunlar oynayabiliyoruz. Aslında amacımız stres atmak eğlenmek günün yorgunluğunu sanal sohbet ile bir kenara bırakıp sohbetin tadı ile keyif almak. Huzurlu sohbet ortamının esas başlıca temeli kaliteli ve güvenilir insanlardan oluşur. Sizlerde böyle bir sohbet sitesi arıyorsanız tam yerindesiniz. Bedava sohbet sayesinde sizlerde yeni insanlar ile tanışıp arkadaş olabilirsiniz. Sizlerden para talep eden olursa sitede bulunan yetkili arkadaşlara bilgi vermeniz yeterli olacaktır. Amacınız aile ortamı kurup eğlenceli zaman geçirmek. Sizlerde bizim gibi düşünüyorsanız katılın sohbetin tadını cıkartın.

Ücretsiz mobil sohbet

Kullanımı basit olan sitemizde neler mevcut birazda onlardan bahsedeyim sizlere.

1 ) Oyun odaları

A) Kelime oyunu

B) Test oyunu

C) Çarkıfelek oyunu

D) Yarışma oyunu

Bu alanlarda birden çok kişi ile oyun oynayarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

2) Radyo odası

Radyo odasında işleyiş şöyledir. Yayıncı arkadaş yayını aldıktan sonra hazırlıklarını yapar ve istek panelini açar. Çünkü Dinleyen kişilerin istediği şarkı varsa istekte bulunur.

Komut  = !istek sanatçının ismi şarkının ismi kimlere armağan edeceğini belirtir ve gönderir

Örnek = !istek oğuz Yılmaz duyda inanma dinleyen herkese geldin

Bu şekilde DJ arkadaşa ulaşır istekler sıraya alınır ve sırası ile çalınır.

3) Operhelp odası

Operhelp odası sitede olan sıkıntıları yada her hangi bir konudan rahatsızlığınızı yetkili arkadaşlara bildirmek için kullanılan odadır. Aşağıdaki komutu sohbet odasında yazarak giriş yapabilirsiniz.

Komut = /j operhelp

Çünkü diğer kanallar gibi görünmez bu komut ile giriş yapabilirsiniz orada bulunan yetkili arkadaşlar  + vermeden konuşamazsınız.

Sitemizdeki düzen ve işleyiş bu şekilde ilerlemektedir. Zamanla sizlerde yetkili yada DJ olmak isterseniz bilgili arkadaşlardan yardım alarak ailemize katılabilirsiniz. Ücretsiz mobil sohbet keyfi bizimle bir başkadır. Saygının olduğu her yerde sevgi değerini hiç bir zaman kaybetmez.

 


Yazar: yavrum

Görüntüleme: 1948 defa

Kategori: Muhabbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Ekim 2021

Cevap bırakın