Sosyal chat adsense reklam nasıl alınır 


Günümüzde bir çok site ve uygulama var her birisinin içeriği ve kullanımı farklı. Merak edip neden diye soracak olursanız çünkü ücretli ve ücretsiz sohbet diye ayrılmaktadır. Sanal alemi kötüye kullanan insan sayısı kadar faydalı bir şekilde kullananlar da var. Sohbet sitelerinde sadece sohbet mi ediyor?  Tabi ki hayır öğretici ve eğitici yönleri de var ve kazançta elde edebiliyorsunuz. Sosyal chat adsense reklam nasıl alınır şimdi bunu anlatayım sizlere.

Kazanç elde etmek

Sohbet siteleri kazandırır mı kazandıran sitelere nasıl sahip olabiliriz. Birazda onlardan bahsedeyim.

Adsense reklamları

Nereden alınır

Nasıl para kazanılır.

Adsense reklamları google arama motorunun kullanıcılarına sunmuş olduğu reklam stilidir. Sitenizi kurduğunuz zaman adsense ye sitenizi ekleyerek 7 ile 10 gün arası uygunluk denetimini beklersiniz. Çünkü her siteye reklam vermiyor sitenizde Cinsel içerik veya cinselliği çağrıştıran şeylerin olmamasına dikkat ediniz. Bunlar yoksa büyük olasılık ile reklam alırsınız.

Adsense nasıl alınır.

Sitenizi ekleyip onaylandıktan sonra kod alacaksınız. O kodu temanızın içerisinde nerede görünmesini istiyorsanız oraya ekleyeceksiniz.

Ekleme alanı

Wp admin paneline giris yapıyorsunuz sonra görünüme tıklayın açılan bölümde tema düzenlemeye tıklayın. Daha sonra  <head> etiketini bulun bulduktan sonra <head> </head> bu kodların başlayıp bittiği alanın içerisine yerleştireceksiniz.

Bağlantı bırakacağım size buradan tıklayarak alabilirsiniz.

En önemli yere geldik nasıl para kazanırız. Siteniz ile alakalı dikkat çekerek makale yazarak ziyaretçilerinizi artırarak başlamalısınız. Artan ziyaretçiler merak ettikleri konuya bakmak için içeriğe tıkladığında her tık size para kazancı olarak dönecektir. Kopya içerek olmayacak şekilde özgün makaleler ile bunu başarmanız mümkün.

Sosyal chat adsense reklam nasıl alınır . Kazancınızı artırdıktan sonra ücreti çekebilmek için hesapta 200 lira ve üzeri olması lazım. Çünkü adsense senin performansına bağlı olarak çalışmaktadır. Şöylede düşünebiliriz günlükçü olarak çalıştığımızı farz edelim. Nasıl gitmediğimiz gün para kazanamıyorsak aynı şekilde burada da kazanamıyoruz. Sitelerde yazılan makalelerin özgün ve önemli konulardan oluşması daha dikkat çekici oluyor. Kullanıcılar ve ziyaretçiler her zaman özgün ve faydalı içerikler üreten siteyi daha çok ziyaret eder. Bilgi paylaştıkça çoğalır.


Yazar: yavrum

Görüntüleme: 997 defa

Kategori: Muhabbet

Yayınlanma Tarihi: 03 Kasım 2021

Cevap bırakın