Sekershell Gbot güncellendi


Sekershell gbot güncellendi. Sohbet odalarının yıllarca shell hizmetini yapan sekershell koruma botunu güncelledi. Kullanıcılarına Sorunsuz bir sohbet hizmeti vermek için var gücü ile çalışan seker ailesine teşekkür ederiz. Proxy ve botnet saldırılarından korunmak için kullanılan gbot geliştirilerek bir çok özellik eklenmiş. Daha kapsamlı ve detaylı hale getirilen koruma botu içerisinde 2022 yılına damga vuracak bilgiler barındırıyor.

sekershell gbot

Genel yönetimden tutun web ban ülke ban gibi bir çok özellik getirilmiş. Bir bot üzerinden her şeyi yapabilecek duruma getirilen bu bot sanal sohbet odalarında yerini aldı. Yeni sohbet sitesi açacak arkadaşlara da tavsiyem sekershell hizmetlerinden faydalanarak Sorunsuz bir sistem kullanmalarını tavsiye ederim.

Gbot özellikleri

Sekershell gbot güncellendi özelliklerini nereden öğrenebiliriz diyorsanız sizlere link bırakıyorum. Bu link e tıkla gelen yenilikleri ve nasıl kullanılır onlarla ilgili Komutları buradan bulabilirsiniz. Koruma botu olan gbot ile sohbetin keyfini çıkarın.


Yazar: yavrum

Görüntüleme: 592 defa

Kategori: Muhabbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Nisan 2022

Cevap bırakın