Victoria Beckham Kimdir


Victoria Beckham Biyografisi

Victoria Beckham 2002 yılında Telstar Plakçılık ile anlaşır ve albüm hazırlıklarını başlar ancak pop albümü yapmak istemez, R&B ve hiphop tarzında bir albüm yapmak istemektedir bu sebeple prodüktör Damon Dash ile çalışmaya başlar. Let Your Head Go / This Groove Aralık 2003’te raflardaki yerini alır ve listelere üç numaradan girer. 2004 yılında The Real Beckhams adı altında belgesel niteliği olan bir DVD piyasaya sürülür. Let Your Head Go” ve “This Groove”, “Resentment”, “That Dude”, “Me And You This Time” ve “Valentine” adlı şarkıların videoları da içermektedir.

4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuğu “Brooklyn Joseph”i dünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da 4 temmuz 1999 da “David Beckham” ile evlendi. 2. oğulları “Romeo James Beckham” 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi. 3. oğulları “Cruz David Beckham” 2005 yılının Şubat ayında dünyaya geldi. 10 Temmuz 2011’de Los Angeles’da doğan kız çocuklarına “Harper Seven Beckham” adını verdiler.
İngiliz basınının Victoria’nın müzik kariyerini başarısızlık olarak yorumlaması Victoria’nın müzik ile ilgili hedeflerini de yok eder. Ama Victoria tekrar işe koyulur ve Cathy Dennis ile My Love Is For Real adlı şarkıyı yazar ama Victoria’nın üçüncü hamileliği sebebiyle şarkı hiç piyasaya sürülmez.

Victoria Beckham, Dolce Gabbana ve yakın dostum dediği Roberto Cavalli için podyuma çıkar. 2004 yılında da Rock and Republic için VB Rocks adında ağırlıklı olarak jean pantolondan oluşan bir koleksiyon hazırlar.

17 Nisan 1974 tarihinde Harlow , Essex, İngiltere’de doğdu. Jacqueline ve Anthony Adams çiftinin üç çocuğundan ikinci çocuğudur. Babası bir elektronik mühendisi idi. Erkek kardeşi Christian ve kız kardeşi Lousie adındadır. Victoria Beckham Cheshunt’daki St Mary Lisesine gitti. 1991 yılında Surrey şehindeki Epsom ilçesinde olan Laine Tiyatro Sanatları okulunda okudu.

Bir dönemin ünlü futbolcusu David Beckham‘ın eşi ve 1990’lı yıllara damgasını vuran eski Spice Girls üyesi olarak tanınmaktadır.
Asıl şöhretine 1994 yılında katıldığı “Spice Girls” grubu ile kavuşan Victoria Beckham, daha sonra solo müzik kariyerine başlamak istemişti ancak bu alandaki kariyeri yeterince başarılı gitmeyince modaya el atan ve kendi New York Moda Haftası’nda tanıtarak iş hayatına atıldı.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 143 defa

Kategori: Biyografiler

Yayınlanma Tarihi: 13 Ağustos 2017

Cevap bırakın