Sohbet Siteleri ile Sosyalleşmek


Sohbet siteleri

Sohbet Siteleri ile Sosyalleşmek   olanak tanıyabilecek en güzel yerlerden biridir. Sebebimsin.Com Chat sunucusu üzerinde yüzlerce farklı kültüre sahip insanla tanışın.

Sohbet Siteleri bir çok farklı kültüre sahip insanları aynı çatı altında toplayıp çeşitli konular üzerine keyifli sohbetlere yelken açmanızı sağlar. Türkiye’nin Dogusundan batısına, Kuzeyinden, Güneyine yüzlerce insanın katılım sağladığı chat odalarında genel kültürümüzü geliştirmemize katkı sağlar. Örneğin Tekirdağ’da yaşayan bir insanın Hakkari ilinde yaşayan bir insanın kültürünü gelenek ve göreneklerini bilmesine imkan yoktur chat odası aracılığı ile farklı kültürlere sahip insanlar tanışır ve paylaşımlarda bulunurlar. Bu pencereye Sadece türkiye ile sınırlı bakmamak gerekir aslında internet ağının dünyayı sarıp sarmaladığını göz önünde bulundurursak Almanya hayır biraz daha uzağa gidelim İngiltere hatta daha uzağa gidelim havai adalarında yaşayan insanları bile Chat siteleri aracılığı ile tanımamız mümkün. Nasıl olur bu iş yabancı dil bilmiyoruz diyebiliriz? Teknolojinin korkunç gelişimi dil bilmemize bile gerek kalmadan Dünyanın bir öok yerinde yaşayan farklı dillere sahip insanlarla konuşmamızı sağlıyor. Nasıl oluyor peki? çok basit google çeviriyi açıyoroz bize yazılan yabancı cümleyi yada kelimeyi kopyalayıp kendi dilimize çevirmemiz yetiyor:)

Dünyaya Açılan Penceremiz Chat Siteleri

Sanal Sohbet Siteleri üzerinden Dünyanın çeşitli ülkelerinden chat odalarına katılım sağlayan bay bayan binlerce kullanıcı ile tanışmak istermisiniz? Elbette isteriz! İtalyan bir kız ile chat yapmayı kim istemez ki:) Sohbet Sitesinde tanışıp evlenen bir çifti anlatayım sizlere.. Bundan bir kaç yıl önce Sohbet Sitesi üzerinde chat ortamında tanıştığım bir arkadaşım vardı.. İspanyol bir kız ile görüşüyorlardı Arkadaşım ispanyolca bilmezdi e tabi kızda türkçe bilmezdi Google çeviri aracılığı ile konuşuyorlardı sevgi ne dil dinler nede din! yaklaşık 2 yıl falan sürekli görüşmeleri devam etti daha sonra yollarımız ayrıldı bir kaç yıl görüşemedik bir gün bir yerde karşılaştık ben sordum arkadaşıma ispanyol bi kız ile görüşüyordunuz ne oldu devam ediyormu diye sordum. Evet görüşüyoruz halen hemde çok yakından dedi nasıl yani dedim Evlendik birde çocuğumuz var demişti:)) Şunu anlatmaya çalıştım Sohbet Siteleri Sosyalleşmenin yanında hayatımıza yaşantımıza bile yön vermemize vesile olabilecek bir yer..


Yazar: Admin

Görüntüleme: 138 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 09 Ocak 2019

Cevap bırakın