Sohbet Nedir


 Sohbet kalitesi

Bir bireyin gün içinde yaşantısı arasından seçtiği bir konuyla alakalı kendine has görüş ve fikirlerinin
fazla derine veya detaya inmeden dozunu kaçırmadan karşısındakilerle konuşuyormuş gibi anlattığı içinden gelerek
yaptığı konuşma eylemine sohbet diyoruz.
Karşısında ki kişi ve kişilerle samimi ve anlaşılır bir dille yazdığı,
önemli veya önemsiz de olsa da bir şeyleri paylaşması her türlü illegal konu ve durumlardan uzak duygularını yazılara
dökerek iletişim kurmasına sohbet denir.
Bu konuşma şeklin de bahsi geçen konu ve olay ne ise derinlemesine fazla inme den her hangi kişisel
bir ispata baş vurmadan da kendini ifade etmesi Kişinin amacı hem karşısında ki diyalog kurduğu şahısları sıkmadan
boğmadan samimi diyaloglar kurarak sadece düşüncelerini açıklamaktır. Burada ki amaç bir nevi kaliteli ve seviyeli zaman geçirmesidir Bu davranış hem kendinizi hem de karşınızdaki kişiyi hoşnut etmesi içten bile değildir.
Bu sohbetler genellikle sosyal medya üzerinden veya sohbet sitelerinden gerçekleştirilir. www.sebebimsin.com sohbet
platformumuzu da tamda bu sohbetleri fazlasıyla yerine getirmek için siz değerli kullanıcılarımızla buluşturma
gururu içerisindeyiz Gayet samimi içten zararsız bir şekilde sizlerin kullanımına sunmuş bulunuyoruz.www.Sebebimsin.com yönetimi bu sistemi size hazırlamasında ki amacını kısaca dile getirecek olursak hani malum her bireyin konuşma ihtiyacıvardır konuşmak ,dertleşmek tüm insan oğlunun ihtiyacı olan bir kavramdır.
 Bu kavramları tam anlamıyla karşılamak siz kullanıcılarımıza daha iyi bir sohbet ortamı oluşturmak için daha sağlıklı diyaloglar iletişimler gerçekleştirmeniz
için elimizden gelen saygı sevgi çerçevesi altında sizlerin daha kaliteli bir sohbet gerçekleştirmeniz açısından dolayı
ayrı bir itina ve özen göstermekteyiz umarım sizlerde beğenip bir şekilde bizimle iletişime geçmeniz umuduyla ve heyecanıyla sizleri de aramızda görmekten onur ve şeref duyarız.
Sohbet, chat ortamlarını çoğu kullanıcılarımız legal veya illegal şeklinde kullanmaktadır .Yaşamımızda ki her alan da biz insanlar hemen hemen her alanda elimizin dokunduğu soyut ve somut olarak maalesef kirletmekteyiz gönül isterdi ki her alan da tüm hayatımız da bütün imkanlarımızı her zaman iyi yönde kullanmak ve gelecek için arkamızdan gelen yeni yetişen yakınlarımız eş dost arkadaşlarımıza örnek teşkil edecek şekilde onları güzele yönlendirmek her zaman ellerinde ki imkanları güzel kullanmayı öğretmek eminim hepimizin hoşuna gidecek şık bir davranış olacağına emin ve samimi duygularımla inanmaktayım. Sevgili okurlarımız sizce de bu böyle değil mi insanların elindeki bu imkanları en doğru şekilde kullanmalarını istemez miyiz? eminim ki isteriz sesleri çıkacaktır çoğumuzdan. Bu anlattığım kavramların hayata geçmesi için hepimize ayrı ayrı görevler düşmektedir aile içinde olsun, ortak yaşam alanlarında olsun hepimiz elimizi taşın altına koyma durumundayız ve duyarlı davranmalıyız.
Bu konuda o kadar çok cümleler var ki, kuracağımız dile getirilmesi gereken o kadar çok konu var ki şimdilik bu kadarını kaleme alabildim ilerleyen günlerde kısmet olursa bu konu hakkında sizlerin de görüşlerinize baş vurmayı sizlerin de fikirlerini almayı amaçlıyoruz eminim ki her birinizin ayrı ayrı fikir ve görüşleriniz olduğuna ve bir şekilde bizimle paylaşmanızı www.Sebebmsin.com yönetimi olarak gurur duyarız az da olsa insanlık adına küçükte olsa bir faydamızın dokunacağına emin olabilirsiniz. Bu gibi platformlara farklı gözle bakanlarımız da mevcuttur.  Tabi ki farklı görüşler de olan bu kullanıcılarımızı da sanal sohbet nasıl olurmuş kaliteli sohbet etmek samimi arkadaşlıklar kurmak nasıl olurmuş el birliği ile bıkmadan usanmadan izahını yapmak istiyoruz ve bu konuda yönetim olarak ciddi kararlar aldığımızı ayrıca belirtmek isterim. Zamanla hedeflediğimiz ve gerçekleşmesini istediğimiz bu sohbet amaçlı ortamları daha akıcı ve kullanışlı hale getirmek için tüm gayretimizi sarf edeceğimizden şüphe duymaksızın sizlerle daha güzel daha anlamlı sohbet etmeyi amaçlıyoruz. Bu konular da yapılan tüm çalışmalar siz değerli kullanıcılarımız için olduğunun farkını fark etmeniz için yapılması gereken ne ise en iyisini sizlere sunmayı bir borç bilip sizlerle en kısa sürede bir araya gelip sohbet etmek gülüp eğlenmek kaliteli zaman geçirmek umarım güzel bir sanal da olsa hep beraber ayrı dünya kurmak içinde sevgi, saygı, anlayışın olduğu nice güzel günleri mutlu geçirmek dileğiyle  ve temennisi ile gerçekleştirmek. Saygılar sevgiler olsun.
Pixiz 17 01 2021 15 05 50

Pixiz 17 01 2021 15 05 50


Yazar: Admin

Görüntüleme: 354 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Ocak 2021

4 Yorumlar
TaLya

Güzel bir makale olmuş ellerinize sağlık musmutlu sağlıklı huzurlu günlere...

Zemheri

Ellerinize saglik

Kisgunesi

Sohbet dostluk seviyenin oldugu yeri harika bir anlatim tarziyla tarif edilmis ellinize saglik

Ali

Harika muhabbetin sardığı chat

Cevap bırakın