Şirnak Sohbet


Şirnak Chat

İnternette oluşturulan sohbet odaları sayesinde birbirlerini tanımayan kişiler, birbirlerini tanıma fırsatı elde etmiş olurlar. İnsanların sosyal çevresi bu sohbet odaları sayesinde artmaktadır.
Şırnak Sohbet sitesi olan sayfamız Değerli Şırnak halkına seviyeli bir ortamda Kürtçe sohbet edebilmek belki zor olsada bu tür arkadaşlık ortamında Genel anlamda Kürt kardeşlerimizde Türkçe konuşmayı tercih etme durumundadırlar.
Şırnak sohbet odaları ile Şırnak’ta yaşayan yada Şırnak’ta yaşamak isteyen kişilerin bu siteye girerek arkadaşlık etmesi kolaylıkla sağlanmaktadır. Hemen siteye çeşitli bilgiler girilerek üye olunmaktadır. Bu sayede siteye giriş sağlanmış olunur. Şırnak sohbet odaları ile Şırnak’ta yaşayan kişiler ile sohbet etmek mümkündür.
Şırnak Sohbet odalarina kolayca giriş yapabilir , Türkiye veya avrupadan gelen Türkler ile rahatlıkla sohbet etme imkani , doğu illerinin içersinde yer alan ve gün geçtikce güzelleşen illerinden olan Şırnak artık sevenleri ile güzel zamanlar geçirmek için gün sayiyor. Bay bayan gençler için düzenlenen mobil sohbet programı ile ücretsiz katıla bileceğiniz ve ücretsiz yararlana bileceğiniz bir mobil uygulama var. sonuçta insanlarin daha güven içersinde huzur içersinde sohbet etmeleri ve hiç tanımadıklari insanlar ile güzel bir diyalog kurmalari için güzel bir sistem geliştirilmiştir. nerde olursaniz olun her han her saniye cep telefonlarinizdan kolayca erişim sağlayarak en güzel şekilde bağlantı kopmadan bir sohbet aği oluşturduk insanlar artık bilgisayar veya laptoplarini bir kenara birakirken cep telefonlari ile Google sayesinde dünyada neler oluyor neler bitiyor doğrusu hemen öğrene biliyorlar.

 

Şirnak İli Taniyalim

 

4/1 Doğu Anadolu Bölgesi, 4/3’ü Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunmaktadır. İlimiz kuzeyde Siirt, batıda Mardin, Kuzeydoğuda Van, doğuda Hakkari, güneyde Irak ve Suriye Devletleri ile komşudur. İlçeleri; Beytüşşebap, Cizre, İdil, Güçlükonak, Silopi ve Uludere’dir. İlimize bağlı 6 ilçe, 137 köy ve 64 mezra olmak üzere toplam 221 yerleşim birimi mevcuttur. İlçelerimizin ilimize uzaklıkları şöyledir: Yüzölçümü :6904 Km Rakımı :1400 M. Cizre : 46 Km. Silopi : 75 Km. İdil : 75 Km. Uludere : 50 Km. Beytüşşebap :111 Km. Güçlükonak : 83 Km.dir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 116 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Ağustos 2017

Cevap bırakın