Sanal mı yalan insanlar mı?


Sanal mı yalan insanlar mı?

Bu yazımızda Sanalda vakit geçiren bir arkadaşımızın deneyimlerini yaşadıklarını paylaşacağız..Gerçek böylemi dir. sanal nedir sanalı oluşturan gerçekler nedir. sanal dediğimiz dünya ya gelen user tabir ettiğimiz kişiler birer insan değilmi dir. İnsanların gerçek yüzlerini sergiledikleri bir ortam mıdır yoksa her kesin yaşamak istediği yada olmak istediği kişi nin rahatça anlatıldığı bir ortam mıdır sanal.


şimdi sizlere bir tanışma hikayesi ni aktarmaya çalışacağım. bir hata yada yanlış var ise kimdedir karar sizlerin.
internet ile ilk tanıştığım yıllar idi. tabii ilk heyecan ve dışarıdan duyduğumuz internetten tanışmış evlenmişler hikayelerin gerçeği var mı görme imkanı nın olduğu bir ortam. Evet haklılar hiç tanımadığınız bayan lar ile konuşuyor sohbet ediyor yakınlaşıyorsunuz. Bir açlık söz konusu. sürekli sürekli tanışıyor konuşuyorsun, yakınlaşıyorsun.

Uzatmayayım kanalda bir bayan sürekli olarak kendisini övüyor oradakilere tepeden bakan bir konuşma tarzı ile konuşuyor.ilginçtir benim ise hiç dikkatimi çekmemişti. Fakat kendisini öyle bir anlatıyor ki adriana lima yada hülya avşar ın 20 li yaşları geliyor insanın gözünün önüne.bir ara bu bayan bana benimle tanışmak istediğini ankaraya geleceğini söyledi. eee o anlatım ın da etkisiyle tamam dedim.uzatmayayım ankaraya geliyor ama içime de bir kurt düştü. hemen karşılamak istemedim.telefon ederek gecikeceğimi garaj da bir mağaza ismi vererek orada beklemesini söyledim. izliyorum gelenleri. İzmir arabası boşaldı. tel açtım indinmi diye bir bayan açtı teli.o bölgede tek kişi var teli açan bayan.söylediğim mağazanın önüne geldi bekliyor yine tel açtım aynı bayan evet o.Ama işin garip tarafı kendisini bize adriana lima yada hülya avşar olarak anlatan bayan gerçekte adile naşit çıktı )))
150 falan boy 60 70 kilo arası birşey boyunsuz canavar gibi birşey )))
tabiii ben teli kapadığım gibi gittim oradan. hala düşünürüm yanlış mı yaptım diye


Yazar: Admin

Görüntüleme: 134 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 20 Ocak 2019

1 Yorumlar
KıRpaPaTyaSı

En güzel arkadaşlık sevgi ve saygının oldu tek adresimiz WWW.sebebimsin.com tüm can dostlarımızı bekliyoruz

Cevap bırakın