Rüyada Sohbet Etmek


Farklı tabirlere sahip rüyalardan olan rüyada sohbet etmek sohbet hoş ise güzel haberlerin geleceğine, huzurlu günlerin yaşanacağına delalettir. Hoşnut olmayan bir muhabbet, talihsizliğe delalet olarak kabul edilir.

Rüyada Dini Sohbet Etmek
Güzel rüyalardandır. Rüyada dini sohbet etmek rüya sahibinin eğitmen ya da makam sahibi biri olacağına delalettir. Dinine uygun bir hayat yaşayan rüya sahibinin toplumda itibar edilen bir kişi olacağı, yardımsever biri olduğu rivayet edilir. Vefalı kimselerle bir ömür süren gönül bağına işaret eder.

Rüyada Dini Sohbet Dinlemek
Problemler karşısında çaresiz kaldığını düşünen rüya sahibinin fikir danışarak çaresizlikten kurtulacağı işaret edilir. Sorunlardan kurtulmanın verdiği mutluluk ve heyecanla yaşam kalitesini yükseltecek girişimlerde bulunacağı rivayet edilir.

Rüyada Tövbe Etmek
Gerçek anlamıyla tabir edilir. Rüya sahibinin güzel ahlaklı bir kimse olduğu ve mantıklı kararlar aldığı sürece maddi açıdan sıkıntı çekmeyeceği tabirdir.

Rüyada Sohbet Görmek
Rüya sahibinin toplumda tanınan ve saygı duyulan bir kimse olacağı rivayet edilir. Güzel ahlakı ve bilgisi ile hayatta çok büyük zorluklarla karşılaşmayacağı kendisine bu rüya sayesinde müjdelenmiştir.

Rüyada Konuşmak
Rüyasında konuştuğunu gören kimsenin ilgi duyduğu konularda kendini geliştirerek daha iyi noktalara geleceği ve süreçte mesleğinde sayılı uzmanlardan olacağı rivayet edilir.

Rüyada Ağız Kavgası Yapmak
Problemli bir dönemi tabir eder. Tanınan bir kimseyle rüyada ağız kavgası yapmak o kişi ile yaşanacak gerginliklere delalettir. Ancak uzun sürmeyecek olan bu gerginliğin, dargınlık süresince çok can sıkacağı rivayet edilir.


Yazar: Ahmet alkan

Görüntüleme: 127 defa

Kategori: Genel

Yayınlanma Tarihi: 06 Ocak 2019

1 Yorumlar
adem

Ruyamda sohbet ettigumi arkadasla faydasini gordum okuduktan sonra

Cevap bırakın