Popüler Sohbet


Popüler Sohbet

www.sebebimsin.com a düştü demektir! Günümüz Popüler sohbet teknolojisini zaten sıklıkla aradığımızı bulmak için kullanıyoruz, ama Google her istediğimizi yapamıyor gibi görünüyor, ne dersiniz?

Siz ne arıyorsunuz bilemiyoruz tabii ki ama aradığınız aşkı ya da aradığınız ilişki tipine göre sonuçları arkadaşlık sitesinden bulmanız mümkün gözüküyor.

Kesinlikle çevrenizde bu siteler sayesinde bir sürü kişiyle tanışmış, bazen kısa, bazen de uzun ilişkilere yelken açmış olanlar vardır. Ne kadar doğru orası bilinmez ama bu durumun kulaktan kulağa yayıldığı bir gerçek.

Havalar ısınmış ve henüz yazın başındayken yalnız olanlarımız için yeni bir ilişki hiç de fena olmayacaktır. Biz, size aradığınız ilişkiyi bulmanızda ne yazık ki yardımcı olamıyoruz fakat; nerelerden bulabileceğiniz konusunda fikir sahibi olmanızı sağlayabiliriz. Sizlere En Popüler Chat sitelerini tanıtacağız..

Sebebimsin.com

 Sohbet Odaları ülkemizin en eski ve en kalabalık arkadaşlık sitesi. Öyle ki site 14 yıldır faaliyet gösteriyor. 23-50 yaş arasındaki üyelerin çoğunluğu oluşturduğu sitede yaklaşık 15 milyon kayıtlı üye bulunuyor ve bu üyelerin büyük bir bölümü de tahmin edilebileceği üzere bekar. Tüm bunların yanında en fazla online kullanıcıyı yakalayacağınız  muhtemelen Kelebekcet.com olacaktır.

Bu Aradığın aşk yanı başında” sloganıyla semtinizdeki insanlarla tanışmanızı sağlıyor. Sadece İstanbul’a özel olan sitede yaklaşık 4 milyon üye bulunuyor. Benim şehrime özel neden böyle bir arkadaşlık sitesi yok diyorsanız üzülmeyin, aynı gruba ait şu illere özel arkadaşlık siteleri de bulunuyor; Ankara, İzmir, Balıkesir, Bursa, Edirne, Eskişehir, İzmit, Kayseri, Manisa, Muğla, Samsun, Çanakkale, Hatay, Mersin, Sakarya ve Tekirdağ. Eğer bu şehirlerde veya yakınında yaşıyorsanız bu siteleri de kullanabilirsiniz.

Kısa süreli ilişkiler arıyorsanız, ya da ciddi bir ilişkiye kendinizi hazır hissetmiyorsanız burası sizin için uygun bir yer değil ne yazık ki. Açıldığı günden bu yana “Ciddi evlilik sitesi” olarak tanıtılan sebebimsin.com yaklaşık 8 yıldır hizmet vermekte. Sitede gizlilik konusuna özellikle dikkat edilmiş. Sitede tüm üyeler arasında arama yapamıyor, sadece site sayesinde eşleştiğiniz kişilerle iletişim kurabiliyorsunuz.

Indir


Yazar: Admin

Görüntüleme: 136 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 04 Şubat 2019

Cevap bırakın