Nur Erkoç Kimdir


Nur Erkoç Biyografisi

Nikah ile birlikte ‘’Kısmetse Olur’’ büyük ödülünün de sahibi olan çift en mutlu günlerinde sevdikleri ile birlikte bu güzel haberi de alarak muradına ermiş oldu. Yarışma macerasının ardından mutluluklarının daha uzun süreceğinin en etkili görüntülerini sunarken, yakın bir zaman içinde yeniden ekranların karşısında olabileceğini de dile getiren Nur Erkoç, yarışma programlarında pek başarısın olmadığını ama bunu dünyanın en güzel eşi ile istediğini elde ederek kazanmasına gerek olmadığını da göstererek anlatmış oldu.

Üniversite öğrencisi olan Nur, 25 yaşında. Nur Erkoç’un göz rengi Açık Kahverengi, burcu Balık, boyu 1.70 cm, kilosu ise 49 kg.

Batuhan Cimilli ile geçtiğimiz günlerde nikâh masasına oturarak dünya evine girdi.

İstanbul’da gerçekleşen düğün, Ramada Plaza içinde yapılan muhteşem bir törenle gerçekleştirildi. Nikâh şehitleri olan Soner Sarıkabadayı ve Ali Şan ile 300 davetli tören için oradaydı ve bu güzel günlerinde sevdiklerini yalnız bırakmadılar. Davetliler arasında görülen ve aynı yarışmada aşk yaşayan çift Cansel Çördük ve Eser West, evli çift pasta kesim töreni sırasında onlara eşlik ederek birlikte pasta yediler.

Nur eğitim durumu: Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Laborant ve Veteriner Sağlık Ön Lisans Öğrencisi

Kısmetse Olur’’ TV yarışmasında ifşası ile skandal yaratan Nur Erkoç, kimdir diyenler için bu yazımızda tüm merak edenler için detaylı bilgiler içermektedir.

1993 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan Nur Erkoç, 49 kilosu ve 1.67 boyu ile ilgi çekici olan güzelliği ile yer almaktadır. Şuan üniversite öğrencisidir ve balık burcu olan güzelin ivent organizatörlüğü de yaptığı bilinmektedir. Kameralar karşısında ilk geçişi ‘’Kısmetse Olur’’ yarışmasında olmuştur.

Yarışma evinde sessizliği ile tanınan esmer güzeli ilk olarak Emre Ubeyli ile flörtlermiş ve Emre’den aldığı haber ile yıkılarak, ayrılma kararı almıştır. Daha önce bir evlilik geçiren esmer İzmirli, eşinin ismini hiçbir yerde dile getirmezken, 3 aylık olan ilişkisi evlilik ile sonlandıran Nur Erkoç, bu ismi bir sır gibi saklamaktadır.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 94 defa

Kategori: Biyografiler

Yayınlanma Tarihi: 30 Ağustos 2017

Cevap bırakın