Mardin Sohbet Odası


Mardin sohbet odası

Mobil mardin   chat odaları yüzlerce bay bayan  ziyaretcisini aynı catı altında sohbet etmelerine olanak tanıyan seviyeli bir  platformudur.

mobil sohbet Sanal Ortamlarda bir coğumuz chat yapmışızdır kimimiz gırgır makara peşinde, kimimiz aşk sevgi arkadaşlık ama şunun bilincinde olmamız mobil Chat odaları bir çok farklı kültüre sahip insanları bir araya toplayan güzel bir sosyal medya ağıdır.

Mardin, ili ve ilçelerinden yoğun katılımcıların ev sahipliği yaptığı Mardin sohbet, odamıza Hoş geldiniz.. Öncelikle şunu belirtelim Mardin Sohbet odasında Chat yapmanız için Mardin’li olmanıza gerek yok. Türkiyenin bir çok şehrinden chat odasına katılımlar sağlanmaktadır hatta dünyanın bir çok ülkesinden mardin chat odasına giriş yapan üyülerimizde bulunmakta. Güney doğu bölgesinin tarih kokan şehri Mardin halkının gelenek ve göreneklerini kültürünü yakından tanımanıza vesile olabilecek bir sosyal medya ağı olan Mardin Sohbet odası siz kullanıcılarına özel hazırlamış olduğu canlı radyo yayınları sayesinde bir birinden güzel türkçe ve kürtçe şarkılar eşliğinde yüzlerce bay bayan kullanıcı ile tanışma fırsatı sağlıyor.

Web sitemiz Tamamen mobil sohbet uyumlu bir şekkilde tasarlanmıştır.
Yeni mobil arayüzü ile tüm Android, iphone, tablet, ipad, windows phone, bilgisayar, netbook, laptop, minibook internet erişimi olan tüm cihazlardan sohbete bağlana bilirsiniz . Peki Mardin Sohbet sitesine girip sohbet ortamlarına dahil olmak için üçret ödüyormuyuz? Kesinlikle hiç bir şekilde üçret ödemeden hatta üye olmanıza bile gerek kalmadan sohbete giriş panelinde bulunan kullanucı rumuzu kutucuğuna dilediğiniz rumuzu yazıp anında üçret ödemeden canlı sohbet odasına katılabilirsiniz.

Coğrafya
Konum
: Mardin ili Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin Dicle Bölümü’nde yer alır. Suriye ile sınır komşusudur. Güneyinde Suriye, batısında Şanlıurfa ili, kuzeyinde Diyarbakır ve Batman illeri, kuzeydoğusunda Siirt ili ve doğusunda Şırnak ili bulunur.

İklim
İl genelinde karasal iklim özellikleri görülmektedir. Kış ayları soğuk geçmektedir. Yaz aylarında güneyden gelen çöl iklimi etkisi altında olduğu için kurak geçer.İlde ölçülen en yüksek sıcaklık 42,5 (31 Temmuz 2000) ilde ayrıca Türkiye sıcaklık rekoru kırılmıştır(48,8 Mardin,Kızıltepe) ilde ölçülen en düşük sıcaklık -14,0 (22 şubat 1985) ayrıca bölge ilkbahar yaz gibi çöllerden gelen toz taşınımı etkisi altına girer. Derik, Nusaybin ve Savur ilçelerinde Akdeniz iklimi özellikleri de görülür. Ortalama en yüksek sıcaklık 35.3° derece ile Temmuz ayında, ortalama en düşük sıcaklık 0.7° derece ile Ocak ayında görülür.

317521


Yazar: Admin

Görüntüleme: 181 defa

Kategori: Genel, Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Ocak 2019

Cevap bırakın