Konya Sohbet


Konya Chat

Konya sohbet sitelerine giren insanlar burada arkadaşlıklar kurmaya başladılar. İletişim kurmakta zorlanan insanlar bu sohbet sitelerine girerek mesajlaşarak, yada görüntülü konuşarak bu durumlarından kurtulmaya başladı.
Konya sohbet odaları da bu iletişimin sağlandığı sohbet odaları arasında yer almaktadır. Konyalılar bu siteye üye olarak arkadaşlıklar kurmaya başladılar.
Pratik olarak yapılan iletişim sayesinde insanlarla iletişim kurmaya başladılar. Bu sayede kendilerine özgüven geldi ve rahatlıkla herkesle konuşmaya başladılar.
Gönüllerin sehri konya sehrinde yasayan irc severler icin acildi.
Türkiye’nin en büyük yüzölçümüne sahip Büyük Konyanın Güzel yürekli İnsanları’nı sevgi ile selamlıyoruz.konya sohbet sitemiz hakkında biraz bilgi vericem sitemiz tamamen aile ortamı üzerine kurulmuş , ve seçilmiş insanların bulunduğu bir sitedir.
Konya Sohbet odalarinda güzel zamanlar geçirmeniz demek bütün türkiye’nin bu odalarda keyifli saatler geçirmeleri demektir. Biz sizler için herşeyi düşünrek bu uygulamalari ücretsiz Sohbet olarak sunuyoruz en güzelini yapana kadar en güzeli ve lideri olacağimizi gerek profosyonel yönetim kadromuzla gerek mobil hediyelerimiz ile sunmaktan gurur duyuyoruz. türkiye’de bir ilk olmak için cıktıgımız bu yolda zirve her zaman bizlerin olacaktir. ve zirveyi takip eden kullanicilarimiz ile en güzel zamanlari yaşayacağimizi unutmayiniz…Türkiye‘nin Mevlana Şehri Vazgeçilmez Adresiniz Olan Konya Şehrine Özel kalbim.org Konya Sohbet Sitelerini Ziyaret Etmiş miydiniz Mevlana şehriyenin Güzel insanlarını bir arada görmek, seviyeli sohbet edip, güzel vakit geçirmek amacındayız. sitemiz insanların Eğlenceli ve keyifli vakit geçirmeleri amacı ile kalbim.org Konya sohbet odalarımız da 7 24 kesintisiz olarak Sohbet hizmeti sunmaktadır.

Konya İlimiz Taniyalim

İnsanlık tarihinin ilk yerleşim yerlerinden biri olan ve tarih akışı içerisinde birçok medeniyetin izlerini bağrında taşıyan Konya, adeta bir müze şehir hüviyetindedir.
Sayısız tarih, kültür ve doğal zenginliklerine sahip olan Konya yetiştirdiği İslam büyükleri ile de tanınmaktadır. Konya tarih boyunca belli başlı yollar üzerinde yer almıştır. Tarihi İpek Yolu”nun en önemli ticaret ve konaklama merkezlerinden birisi olmuştur.
Konya ve millî kültürümüzün manevi mimarları, Mevlânâ Celâleddin Rûmî; yaşama sevinci, dünya görüşü ve hayat felsefesi ile dünyaya ışık tutarken; Nasreddin Hocamız, Türk Miletinin hazır cevaplılığını nükteleriyle dile getirmiş; Yunus Emre ise insan ve insanlık sevgisiyle adeta Ortaçağ karanlığın daki Avrupaya “medeniyet dersleri” vermiştir.
Konya ili Anadolu Yarımadasının ortasında bulunan İç Anadolu Bölgesinin güneyinde, şehrin kendi adıyla anılan Konya bölümünde yer almaktadır.
İlimiz topraklarının büyük bir bölümü, İç Anadolu nun yüksek düzlükleri üzerine rastlar. Güney ve güneybatı kesimleri Akdeniz bölgesine dahildir. Konya, coğrafi olarak 36041 ve 39016 kuzey enlemleri ile 31014 ve 34026 doğu boylamları arasında yer alır. Yüzölçümü 38257 km2 (göller hariç) dir. Bu alanı ile Türkiyenin en büyük yüzölçümüne sahip olan ilidir. Ortalama yükseltisi 1016 m dir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 153 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 17 Ağustos 2017

Cevap bırakın