Kars Sohbet Odaları


Kars Chat Sitesi

Günümüzde arkadaşlıklar internet ortamı sayesinde oluşmaktadır. Bu siteler sayesinde kurulan arkadaşlıklar dostluklara dönüşmektedir.
Chat sohbet odaları olarak sizlere aktarmak istediğim konu budur. Chat odalarımız her yaşa göre sohbet edebilir arkadaşlık kurabilirsiniz.Kars Sohbet Odaları Siz Karslı Dostlarımızın sohbet ortamında Eğlenceli,Keyifli ve bol sohbetli ortamlarınız olması adına Kars Sohbet Odaları`na Bekleriz Kaprissohbet Ailesi Olarak Kars Sohbet Odaları`da Yeni Dostluklar Arkadaşlıklar ve Karslı Kullanıcılarımızla Sohbet Ortamı Kurmanız Adına Kars Sohbet Odalarına Bekleriz
Aynı şehirde yaşadıklarından dolayı tanışmaları, bir yerlerde buluşup anlaşmaları daha kolay sağlanmaktadır.Seviyeli Sohbet odalari Kars Sohbet odalari kars Chat siteleri Mirc Sohbet canli Sohbet yarisma odalari Kelime odalari radyo keyfi Damlafm katkilarila hazirlanan Müzik ziyafeti tum imkanlar sitemizde mumkumdur gerçek dostluk diyorsa seviyeli sohbet kaliteli sohbet diyorsan tabikide doğru adres deşiniz adreslerimiz sizler cok yakin
Kars sohbet odaları, Kars’ta yaşayan kişilerin tanışmalarını sağlayan bir sitedir. Kars sohbet odalarına daha çok Kars’ta yaşayan kişiler üye olmaktadır. Aynı şehirde yaşayan ama birbirlerini tanımayan kişiler bu site sayesinde bir araya gelip tanışmaktadır. Burada tanışılan kişilerle arkadaşlıklar kurulmaktadır..KarsSohbet.Net Ailesi En Güzeli ve En iyiyi sizler için hazırlıyor.
Kars Sohbet Odalarında Keyifli Zaman Geçirirken Yanı Sıra Radyoda Dinleyebiliyor Online olarak Djlerimize Sesli Bir Şekilde Katılabiliyorsunuzda Bunun için yapmanız gereken tek şey chat sitelerine bağlanıp insanlarla birlikte aynı anda sohbet etmekten başka birşey değildir.

Kars İli Taniyalim

İLÇELER:

Kars ilinin ilçeleri; Akkaya, Arpaçay, Digor, Kağızman, Sarıkamış, Selim ve Susuz’dur.
Digor: İl merkezine 42 km. uzaklıktadır. Ünlü Türk şairi Dede Korkut’un Digor’da yaşadığına inanılmaktadır. Çevrede Orta Çağdan kalma kiliseler bulunmaktadır. Bunların içinde Digor yakınlarında bulunan Beş Müzesi (Beş Kilise) ve Karabağ Köyü yakınlarında bulunan, iyi korunmuş Karabağ Müzesi’ne (Müren Kilisesi) araba ulaşımını takiben yürüyerek gidilebilir.
Kağızman: İl merkezine 75 km. uzaklıktadır. Ayrıca Kağızman’ın kuzeyinde bulunan ve batıdan doğuya doğru akan Aras Nehri Kanyonu vahşi, doğal güzelliklerle doludur. Bu kanyondaki güzellikler, Kağızman ve Tuzluca yolu izlenerek görülebilir. Ayrıca Tunç Kaya (Keçivan) Kalesi, Köroğlu Kalesi ve Çengim Kilisesi gibi tarihi yapılar da mevcuttur.
Sarıkamış: Kış sporları ve kış turizmi bakımından Türkiye’nin önemli merkezlerinden biri olan Sarıkamış, 2200-2900 m. yüksekliğinde bir plato üzerinde yer almaktadır.

Kars Doğu Anadolu da ülkemizin en doğusundaki ve aynı zamanda karasal iklim dolayısıyla da en soğuk illerinden birisidir. Ancak mekanın bu olumsuzluğu ilin sanayi gelişmesinde nispeten olumsuz olmuş olsa da il turizm potansiyeli açısından bölgenin başlıca illerinden birisidir.
İl ülkemizin başlıca kış turizm merkezinden birisidir ve yapılacak yatırımlarla bu alanda daha da gelişebilir. Bunun yanı sıra kültür turizmi açısından da tarihin çok eski devirlerine uzanan antik kalıntıları ve ören yerleri ile önde gelen kültür turizmi açısından da Yontma Taş Çağından itibaren kesintisiz bir yerleşime sahne olan kent önde gelen kültür turizm merkezlerindendir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 120 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Ağustos 2017

1 Yorumlar
Volkan el

Selam aleykum 30 yasindayim karsda otururyorum iktisat mezunuyum alcak gönüllü mütevazi saygi sevgi icerisin sözünü özünü bilen bir hanimla ciddi düşünüyorum samimiyetden uzak alayci insanlardan hoşlanmam aramasınlar kalp güzel olsun yeter 5426646899

Cevap bırakın