Hemoroid Tedavisi


Hemoroid tedavisinde

olumsuz yükselen kamu bilincini vücut üzerinde sentetik kimyasal etkiler ile, tamamen doğal ilaçlar hem tüketiciler hem de doktorlar arasında popülaritesi artmaktadır. Binlerce yıldır, milyarlarca insanın tedavi etmiştir Doğu tıp, tıpta görünüm yol üzerinde önemli bir etki yaptı. Çalışmaların çoğunda istihbarat tıbbi öneririz en etkili Batı Doğu ve hemoroit tedavisinde bir kombinasyon.
ürünleri Şirketler hiç nadiren, eğer tedavi kimyasal yapmak hemoroit bunların etkinliğinin garantisi herhangi yapmak, çünkü onlar sadece yapamam. kendi tehlikelidir cerrahisi, Bu kimyasallar daha ciddi vakalarda tedavi etmenin tek yolu inanmak bırakarak, hemoroid hafif olgularda tedavi etmeye yönelik olmasıdır.

İç Hemoroid
Yaklaşık hemoroit tedavisinde yanlış bir yaygın etkili olduğu uygulama olarak bir dış gerekir o. O hemoroit doğrudan bir jel uygulayarak deriden hemoroit çıkıntı yana en hızlı ve en iyi çözüm olacağını mantıklı görünüyor. Bu hemoroid tedavisi ile sorun, ancak sadece en ciddi vakalarda geçici bir rahatlama ve hemen hemen hiç kürleri sağlamasıdır.

Gerçekte, bazı araştırmalar göstermektedir ki vazelin ya da bazen hemoroit değilmişsin ve hemen hemen aynı zamanda kimyasal over-the-counter ilaç olarak şişliği azaltmak aloe gibi basit jeller. Bu çok az başarmak çünkü o vazelin, bir alternatif olduğunu söylemek değildir. Bu çalışmalar sadece basit etkili değildir hemoroid tedavisi ilaçları sık sık televizyon reklamı olduğunu göstermektedir!

Iç hemoroid
rektum derinlerde onlar çünkü yapmak değil zarar vardır veya kaşıntı; edemez hissediyorum onları dış genellikle hemoroid İç. ve iki dahili: hemoroit türlü. Iç hemoroid oldukça zararsızdır. Ancak kanama kolorektal kanser gibi tehlikeli bir kaynaktan maske kan, bunlar tedavi edilmelidir rol oynamıştır.

Dış hemoroid
biz bunlara kaşıntı ve yanma duyar hakkında ağrı – semptomları hemoroide neden en Harici bir. Bu ise dış kan hemoroid kesti (haline strangüle tedarik) oluşabilir pıhtı bir ve hemoroit olmak bir excruciatingly acı tromboze. Bu hoş olmayan belirtiler nedeniyle, dış hemoroid tedavi en dikkat çekmek.

rektal damarlar ve uzanmış bir kez oluşturulan hemoroit, tamamen kurtulmak zordur ve daha az zaman ilk etapta bunları neden aldı fazla ıkınma ile tekrarlama eğilimindedir.

Hemoroit anüs rektum ve içinde anormal derecede şişmiş damarlar. Onlar kadar bir kişinin ayakları üzerinde görebilirsiniz varis gibidir. şişkin hemoroidal damarları tahriş, bunlar, kabarma, kaşıntı yanma, çok ağrılı olabilir ve kanama zarı çevreleyen neden olur. Hemoroit onları kırığı bazen, esneme ve damarların duvarlarında şişkinlik kan zorlayarak, rektum çok fazla basınç sonucu oluşur. Aşağıda hemoroid en sık nedenleri şunlardır

Sürekli oturma
barsak hareketleri ile Süzme
Ishal
uzun süre tuvalette oturmak
Şiddetli öksürük
Doğum
Ağır Kaldırma


Yazar: Admin

Görüntüleme: 133 defa

Kategori: Saglık

Yayınlanma Tarihi: 17 Aralık 2017

Cevap bırakın