Halil Altıntop Geyikleri


ökten üç Altıntop düşmüş; Hamit Altıntop Real Madrid’e, Halil Altıntop Trabzonspor’a, Burhan Altıntop Eskişehir’e hayırlı olsun.

Halil Altıntop’u hayal edersin, şehre getirirsin, gezdirirsin, fotoğraf çektirirsin, adamın hevesi kaçar; Trabzonspor’a imza atar.

Halil Altıntop, Süper Lig’de Galatasaray, Türkiye Kupası’nda Eskişehirspor, şampiyonlar liginde ise Trabzonspor forması giyecekmiş.

Halil Altıntop’u Eskişehir’e getirmek bir uçak parası, şehri gezdirmek bir taksi parası, Trabzonspor’a teslim etmek paha biçilemez.

Îşte Twitter’daki Halil Altıntop geyikleri:
Halil Altıntop’a sormuşlar madem Trabzonspor’a gidecektin niye Eskişehir’i gezdin? Cevap: ”Bize Her Yer Trabzon” fark eder mi?

Eskişehirspor’a, yeni transferimiz Halil Altıntop’u gezdirdikleri için teşekkür ederiz.

Halil Altıntop’un Eskişehirspor’a transfer olmaması durumunda Ümit Karan’ın ceketini çıkaracağı öğrenildi.

Trabzonspor’un, Eskişehirspor’a imza atması beklenen milli futbolcu Halil Altıntop ile 3 yıllık sözleşme imzalaması sanal alemde de geniş yankı buldu.

Milli oyuncu Halil Altıntop’un Trabzonspor’a transferi sanal alemde geniş yankı buldu.

Eskişehirspor ile anlaşacağı iddia edilen, eşi ile birlikte bu kenti gezen Halil Altıntop’un Bordo-mavili kulüple sözleşme imzalaması herkesi şok ederken sosyal paylaşım sitesi Twitter’da da ‘geyik’ konusu oldu.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 172 defa

Kategori: Güzel Sözler

Yayınlanma Tarihi: 28 Şubat 2018

Cevap bırakın