Çanakkale Sohbet


Çanakkale Chat

 

Günümüzde internetin ortaya çıkması ve yaygınlaşması ile birlikte iletişim anında ve görüntülü olarak sağlanır hale geldi.
Aynı zamanda Çanakkale’de yaşayan kişiler Çanakkale ile ilgili ortak bir ortamı paylaştıkları için birbirleri ile iletişim daha kolay sağlanmış oldu. Çanakkale sohbet odaları ile arkadaşlıkları artmaya başladı.
Çanakkale Sohbet Odaları Siz Çanakkaleli Dostlarımızın sohbet ortamında Eğlenceli,Keyifli ve bol sohbetli ortamlarınız olması adına Çanakkale Sohbet Odaları`na Bekleriz Kaprissohbet Ailesi Olarak Çanakkale Sohbet Odaları`da Yeni Dostluklar Arkadaşlıklar ve Çanakkaleli Kullanıcılarımızla Sohbet Ortamı Kurmanız Adına Çanakkale Sohbet Odalarına Bekleriz Kaprissohbet Ailesi Olarak Sizlere En Güzel Ortamları Hazırlamak İçin www.kaprissohbet.com Sitemize Bekleriz….
Bu sayede aradaki hasretliklerde kalktı. Bunun yanında internette oluşturulan sohbet odaları ile tanıdık kişilerle görüşmenin yanı sıra yeni insanlarla tanışma fırsatı da ortaya çıktı.
Var olduğu içinse de haliyle internete giren kullanıcı sayısı artacaktır. Bir diğer özel neden olarak kanımca şudur: Kapitalist toplum anlayışıyla birlikte insanlar artık komün yaşamdan daha çok bireselleşmeye doğru gitmektedir. Bireyselleşmeye doğru gitmesiyle birlikte akrabalık bağları,arkadaş dost bağları hatta hatta aile bağları da eskiye nazaran sanıldığı kadar kuvvetli olmamaktadır.
Mesela Çanakkale sohbet odaları sayesinde Çanakkale’de yaşayan ama birbirlerinden haberdar olmayan kişiler bu sitelere üye olarak tanışma fırsatı yakalamış oldu. Bu sayede insanların arkadaş çevresi çoğalmış oldu. paylasacagım dostum olsun dıyosan canakkale sohbet odalarını deneyın bir erkek ark arıyorum dıyosan canakkale sohbet odalarını deneyın vazgecılmezınız olalımkızlar daha ne duruyosun hemen dene bır sevgılı arıyorum dıyosan bıze gelın ve bu fırsatı deneyın..Çanakkale Sohbet odaları alanında en kaliteli ve seviyeli hizmeti sizlere sağlar iken, bay bayan arkadaşlık sitesi hizmeti verdiğimizi unutmamanızı dileriz.

Çanakkale İli Taniyalim

Çevresi 14 mil tutan Bozcaada, önemli bir turistik merkezdir. Etrafındaki irili ufaklı adacıklarla çevrili olan ada, Çanakkale Boğazı’na 15 mil, Limni’ye 30 mil, Midilli’ye 33 mil mesafededir. Ulaşımın sağlandığı Ezine ilçesi Geyikli beldesi Yükyeri Feribot İskelesine ise 3,4 mil uzaklıktadır.
Adada Liman Koyu, Değirmenler Koyu, Poyraz Limanı, Çanak Limanı, Çapraz Limanı, Çanak Limanı, Kocatarla Limanı, Lagor Limanı, Ayana Limanı, Ayazma Koyu, Sulubahçe Koyu, Habbeli Koyu olmak üzere on iki adet cennet benzeri koyu vardır. Bu koylara Adadaki dalış merkezi tarafından koylarında dalış turları düzenlenmektedir.
Kıyılarıyla Avrupa ve Asya’yı birleştiren Marmara ve Ege Denizini birbirini bağlayan Çanakkale savaşlarının en kanlı muharebelerinin cereyan ettiği, çok sayıda şehitlik, anıt ve mezarlıkların bulunduğu Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı, Troya, Assos gibi eski uygarlık merkezlerinin beşiği olan il iç ve dış turizmde önemli bir yer almaktadır.
ÇANAKKALE’NİN İLÇELERİ
Çanakkale ilinin ilçeleri; Ayvacık, Biga, Bozcaada, Çan, Eceabat, Ezine, Gelibolu, Gökçeada, Lapseki ve Yenice’dir.
Bozcaada


Yazar: Admin

Görüntüleme: 133 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 18 Ağustos 2017

Cevap bırakın