Bursa Sohbet


Bursa Chat

Sohbet odalarına güvenli giriş sayesinde buradaki arkadaşlıklar da güvenli bir şekilde oluşmaktadır. Sohbet eden kişiler birbirlerine dertlerini, yaşayışlarını aktarırlar. Canınız sıkıldığında konuşacak muhabbet edecek birsini aradığınızda bursa sohbet odalarında aradığınız karakterde birini bulmanız mümkün olacaktır.
Belki kimseye anlatamadıkları sıkıntılarını hiç tanımadıkları kişilere anlatırlar.
Çünkü olaylara tarafsız bakar bu kişiler. Çünkü konu ve kişiler hakkında herhangi bir bilgileri yoktur.
Bursa sohbet odalarına üye olan kişiler hem Bursa hakkında birbirlerinden bilgiler edinerek ayrıntılı bir Bursa bilgisine sahip olurlar hem de tanımadıkları kişilerle sohbet etme fırsatı elde ederler.
Bursa sohbet odalarıdır. Bu siteye üye olan kişiler genellikle Bursa’da yaşayan yada bir dönem Bursa’da yaşamış olan yada Bursa memleketi olup da şu an farklı yerde yaşayan kişilerden oluşmaktadır.Bursa Sohbet Odaları Siz Bursalı Dostlarımızın sohbet ortamında Eğlenceli,Keyifli ve bol sohbetli ortamlarınız olması adına Bursa Sohbet Odaları`na Bekleriz Kaprissohbet Ailesi Olarak Bursa Sohbet Odaları`da Yeni Dostluklar Arkadaşlıklar ve Bursalı Kullanıcılarımızla Sohbet Ortamı Kurmanız Adına Bursa Sohbet Odalarına Bekleriz.Bursa chat sitesi sayesinde kaliteli bir ortamda insanlar ile tanışıp sohbet edebilirsiniz.

Bursa İlimizi Tanıyalim

Türkiye’nin batısında ve Marmara Denizinin güneyinde yer alan illerimizden birisi olan Bursa ili, ülkemizin Marmara Bölgesinde yer almaktadır. Marmara Bölgesinin ise İstanbul’dan sonra 2. büyük şehri olan Bursa aynı zamanda Türkiye’nin 4. büyük metropolüdür. Tarihinde özellikle Osmanlı Devletinin ayrı bir yeri vardır.
Bursa, M.Ö. yıllardan bu yana bir çok medeniyete ve onların dinlerine beşiklik etmiş ender illerin başında gelir. İlde Müslümanlık, Hıristiyanlık ve Musevilik dinlerine ait bir çok eser hala ayaktadır ve koruma altındadır. Özellikle M.S. 324 yıllarında başlayan 1563 yılına kadar 17 kez toplanmış olan ve Hıristiyanlık dini için çok önemli olan konsül toplantılarından 8 tanesi ülkemizde gerçekleştirilmiş olup, bunlardan 1. ve 7. si İznik’te yapılmıştır. İznik Hıristiyan dinince ülkemizdeki 8 kutsal hac merkezinden biri ve en önemlisidir.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 110 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 30 Temmuz 2017

Cevap bırakın