Bayburt Sohbet


Arkadaşlıkların kurulması günümüzde internette oluşturulan bu sohbet odaları sayesinde sağlanmaya başladı.
Bayburt sohbet kanalını açmış bulunmaktayız. Tamamen Bayburt’a özel olarak hazırlanmış olan sohbet odalarımız içerisinde Bayburt ve çevresinden giriş yapan bay, bayan kullanıcılarla sohbet edebilme imkanına sahip olmaya nedersiniz?
Burada tanışan kişiler aynı şehirde oturmanın avantajı ile kolay bir şekilde buluşmaya başladılar. Sanal alemde oluşturdukları arkadaşlıkları ilerleterek dostluğa çevirdiler.
ürkiye’nin tüm illeri için ayrı ayrı oluşturulmuş olan bu sohbet odalarında insanlar; farklı farklı insanlar tanıma, yeni dostluklar edinme ve sıkı arkadaşlıklar kurma fırsatına sahip oluyorlar. Bayburt sohbet odaları da, bu anlamda hizmete sunulan ve insanların kaliteli bir şekilde sohbet edebilecekleri bir ortamı oluşturmaktadır. Sadece Bayburtlu veya Bayburt’ta yaşayan insanların değil, farklı bölgelerdeki insanların da giriş yapabildiği bu odalarda; muhabbet tadında konuşmalar geçiyor
Günlük yaşamda da bu sanal alemde kurulan arkadaşlıklar devam etti.
Bayburt chat kanallarımız içerisinde sadece Bayburttan giriş yapanlar kişiler yer almakta olup Dünyanın ve Türkiye’nin dört bir yanından giriş yapan kullanıcılarımız global sohbet kanallarımız içerisinde yer almaktadır.
Bayburt sohbet odaları sayesinde arkadaşlık kuran kişiler, belli zaman sonra karşılıklı görüşmeye de başladılar.
Bayburtlular bir arada toplansin diye olusturulan bu sohbet ortamina bir cok sehirden insanlar da giris yapip dostca sohbet ve chat yapma ortamini yakalamis durumdalar.
Çünkü belli bir süre görüşen kişiler artık birbirlerine karşı güven de kazanmış oldular.

Bayburt İlini Taniyalim

Bayburt Doğu Anadolu’yu Karadeniz’e bağlayan Erzurum-Trabzon tarihi İpek Yolu üzerindedir. Marco Polo ve Türk seyyah Evliya Çelebi bu yoldan geçmişlerdir. Çoruh nehrinin kıyısında bulunan şehrin tarihi M.Ö. 3000’lere kadar uzanır.

İLÇELER

Bayburt ilinin ilçeleri Aydıntepe ve Demirözü ‘dür.

Aydıntepe: Bayburt il merkezinin 24 km. kuzey batısında kendi adı ile anılan ovanın kuzeyindedir. Türk İslam döneminden kalma en önemli eserler, Gümüşdamla köyünde bulunan tarihi kemer köprü ve ilçe merkezinde bulunan medrese kalıntıları ve merkez camidir.

Demirözü: Tarihi savaşın yapıldığı Otlukbeli tepesi bu ilçededir. Demirözü merkezinde klasik dönemden kaldığı sanılan yapı kalıntıları, ilçeye bağlı Bayrampaşa köyü civarındaki (Evcikler) Tepesi Höyüğü ve Gökçedere kasabasında (Pulur) Höyüğü ilk tunç çağına ait çanak çömlek bulunması ile önem kazanmaktadır.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 125 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2017

Cevap bırakın