Ardahan Sohbet


Ardahan sohbet odaları da bu siteler arasında yer almaktadır. Bu sohbet odalarına üye olan kişiler arkadaşlıklar kurarak sosyal çevrelerini geliştirme fırsatı elde etmektedir. . Ardahan hakkında bilgi almak mı istiyorsunuz
Aynı zamanda keyifli vakitler de geçirilmektedir.
Aynı şehirde yaşamanın avantajı da tanışan bu kişilerin daha sonra Ardahan’da belli mekanlarda buluşmasıdır.rdahan Sohbet odalarına hoşgeldiniz Siz Değerli Kardeslerimize en yuksek kalitede sohbet hizmetini bedava sunuyoruz Sohbet siteleri içerisinde en iyi konumda bulunan sitemiz de seviyeli sohbet önceliğimizdir Ardahan Sohbet Odaları çatısı altında sizleri bir araya getirerek ardahan üzerinden kendinize bir arkadaş bulabilmenize olanak tanıyoruz. Bu sayede de yüzlerce insan ile sohbet etmenizi sağlıyoruz.
Bu arkadaşlıkların dostluklara da dönüştüren kişiler vardır.
Ardahan sohbet odaları, Ardahan insanları sevecendirler, samimi insanlardır. IRC ortamında diğer chat sitelerine fark atmak için yeniliklere açık olmamız gerekmektedir. Bu yeniliklerden biri de Ardahan sohbet odalarıdır. Ardahan sohbet odalarında insanları biraraya getirerek yeni arkadaşlıklar, dostluklar, hatta yeni aşklara bile yelken açabilirsiniz Ardahan sohbet odalarında çeşitli oyunlarda yer almaktadır. Bu oyunları gruplar halinde oynayan kişiler eğlenceli dakikalar da yaşamaktadır. Ardahan Sohbet Odaları Siz Değerli Kullanıcılarımız Ve Dostlarımız Adına Sohbet ortamını daha rahat ve kalıcı hale getirmek adına açtık siz Değerli Ardahanlı dostlarımızıda Unutmadık Sizlerinde Kaprissohbet ortamına Bekleriz Sizleride Aramızda Görmek ve Yeni Dostluklar Edine Bilmeniz Sitemize Bekleriz…Ardahan Sohbet Odalarına hoşgeldiniz. sitemizde seviyeli sohbet, dostluk ve seviyeli arkadaşlıklar kurabilirsiniz.Ardahanlı bay veya bayanlarla tanışıp yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

Ardahan İlini Taniyalim

Ulu Önder Atatürk’ün Damal Dağları’na düşen silueti ilk kez 1952 yılında Damal’a bağlı Yukarı Gündeş köyünden Adıgüzel Kırmızıgül isimli vatandaş tarafından görülmüştür. Daha sonra fotoğrafçı Erdoğan Kumru tarafından siluetin fotoğrafları çekilerek negatifleri ile birlikte Genel Kurmay Başkanlığı’na gönderilmiştir. Resmileşen bu fotoğraflar ilk kez Anıtkabir’de sergilenmiştir. Her yıl Haziran ayının 15 ile Temmuz ayının 15’ine kadar saat 18’den itibaren Karadağ sırtlarında Atatürk’ün bu silueti net olarak yaklaşık 20 dakika izlenmektedir.
27 Mayıs 1992’de çıkarılan yasayla, Türkiye Cumhuriyeti’nin 75. ili olarak kurulmuştur. Ardahan Kalesi’nde yapılan araştırmalar, yörede Eski Tunç Çağı’na ait kalıntıları ortaya koymaktadır. Eski adı Artan’dır. Ardahan Kalesi uzun yıllar, Osmanlı topraklarını Kafkasya yönünden gelen saldırılara karşı korumuştur. 1878 Ayastefanos Antlaşması ile Rusya’ya verilen yöre, 1918 Brest-Litovsk Antlaşması’yla geri alınmıştır. Yerleşim, 26 Nisan 1919’da Gürcülerin işgaline uğramış, 23 Şubat 1921’de Türkiye topraklarına katılmıştır.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 115 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 22 Ağustos 2017

Cevap bırakın