Anneler Günü Mesajı


Anneler Günü Sözleri

Geçmişte seni eleştirdiğim her şeyi ben de yapıyorum. Çünkü senin küçük bir modelinim. İnşallah senin kadar sevgi dolu ve sabırlı olurum. Anneler günün kutlu olsun.

Hayat bana geçte olsa şunu öğretti. Karşılıksız tek sevginin anne sevgisi olduğunu… O nurlu yüzünden gülücükler hiç eksik olmasın. Ellerinden öpüyorum. Anneler günün kutlu olsun.

Fırtınalar kopsa da, kasırgalar esse de sığınacağım güvenli liman annem olduktan sonra ne yazar. Hakkını hiçbir zaman ödeyemem. Günün kutlu olsun.

Anne gülden bir deste, anne melodisi tarifsiz bir beste, anne içinde hasret ve sevgi… Anneler günün kutlu olsun hasretim.

Kapkaranlık odama ışık oldun annem. Bana rehber, arkadaş ve öğretmen oldun annem. Mesafeler bizi ayırsa da kalpler asla ayrılmaz. Seni seven bebeğin, anneler günün kutlu olsun.

Kaybolduğumda sen bana hep bir kutup yıldızı gibi yol gösterdin. Senin hep orada olduğunu bilmek çok mutluluk verici, iyi ki varsın hayatımda. Anneler günün kutlu olsun kutup yıldızım.

Bana neden çok mutlu görünüyorsun diyordun ya bunun tek nedeni sensin canım anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Sen her şeyin en güzelini hak ediyorsun.

Aç kalp kapılarını sonuna kadar tüm öpücüklerin ve tüm sevgilerimi içine doldur. Anneler gününü kutlu olsun canım annem, seni çok seviyorum.

Sen yoksan ben de yokum. Bu dünya hengamesinde sensiz ben kaybolmuştum. Anneler Günün kutlu olsun, seni çok seviyorum.

Bu mesajı, kainatın en anlayışlı, en sevecen, en muhteşem annesine gönderiyorum.

Şimdi biraz büyümüş olsam bile hala senin sıcacık kollarına ihtiyacım var. Beni hiç bırakma olur mu anne, seni çok seviyorum. Sıcacık kalbin ve kollarınla Anneler günün kutlu olsun.

Hayatta daha iyi bir anne olduğunu sanmıyorum. Sen benim güzel ve canım annemsin. Anneler günün kutlu olsun.

Canım annem, sen yalnızca benim annem değilsin. Aynı zamanda en iyi sırdaş, en iyi arkadaş ve en iyi rehberimsin. Bana daha ne verebilirsin ki sana minnettarım. Anneler Gününü kutlu olsun.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 152 defa

Kategori: Güzel Sözler

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2018

Cevap bırakın