Agri Sohbet Odaları


Agri Chat

Burada kurulan arkadaşlıklar belli bir zaman sonra dostluklara dönüşüyor.
Ağrı’da yaşayan ama birbirlerini tanımayan kişiler burada tanışarak arkadaş çevrelerine yeni arkadaşlıklar ekliyorlar. Yeni insanlar ile tanışmak yeni hayatları tanımamıza olanak sağlıyor.
Agri sohbet siteleri de aynı şehirde yaşayan insanları tanıştırma açısından büyük fayda sağlıyor. Aynı şehirde yaşayan ama birbirlerini tanımayan kişiler bu siteler sayesinde tanışmış oluyor. Bu sitelerden biri de Ağrı sohbet odalarıdır.Değişik hayatlar, kültürler öğrenme fırsatı yakalamış oluyoruz. Bu kişiler arasından kalıcı dostluklar kurduğumuz kişilerde karşımıza çıkıyor. Samimi, güvenilir sohbet sayesinde sıcak dostluklar elde ediliyor. Ağrı ili doğu anadolu’da yer alan bir şehirdir, çok soğuk bir iklimi olup, ormanlık alanları yok denecek kadar az seviyededir. Ağrı ilinin Doğubeyazıt ilçesi turizmcilerin gözdesi olup, çok sayıda tarihi güzelliği ile turistlere Ağrı’nın tanıtımını en iyi şekilde yapmaktadır.
Ağrı bedava sohbet odaları size hem misafir girişi hemde üye girişi seçenekleri sunmakta olup, tamamen kişisel insafiyetinize göre giriş seçim hakkı vermiştir. Türkiye’nin en nadide ağrı sohbet sayfası olan #ağrı kanalı günün her saati aktif olarak kullanıcılarına hizmet vermektedir.

Agri İlimizi Tanyalim

Bölge insanları genellikle Tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Bir çok türküde geçen ağrı dağının ihtişamı, yükseklik olarak 5.137 metredir.
ilimiz Karakilise, Ararat, Karaköse son olarakta günümüzde Ağrı adını alan ilimiz Doğu Anadolu Bölgesinde yer almaktadır. Kış aylarının fazlasıyla soğuk geçtiği ilimiz, konum bakımından ormanlık alanları yok denecek kadar azdır. Turizimcilerin gözbebeği haline gelen İshak paşa Sarayı, Doğubeyazıt ilçesinde bulunur.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 97 defa

Kategori: Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 01 Ağustos 2017

Cevap bırakın