14 Şubat Sevgililer Günü Mesajları


14 Şubat Sevgililer Günü Sözleri

Sana gülüm diyorum gülü sevdiğim için. Güle benzetmiyorum çabuk solduğu için.

Sana her şeyimi veririm diyemem çünkü her şeyim sensin

Güneşin bile buz tuttuğu bir yerde yanan bir öpşey görürsen bil ki o senin için yanan kalbimdir

Bakışlar vardır insanı ömür boyu ağlatan Yollar vardır aşılması güç olan Kalpler vardır acılarla parçalanan Ve insanlar vardır ki hiç unutulmayan Sanma seni sevipte bırakanlardan Benim sevgim mezara kadar olandan…

Bu günde sevgililer ve evli çiftler birbirine kartlar, çiçekler, hediyeler ve çikolatalar yollarlar. Birbirlerine olan sevgilerini sözlerle ve şiirlerle ifade ederler.

Bu günün özel geçmesi amacıyla romantik yemekler, hediyeler ve bunun yanında evlenme teklifinin de gerçekleştiği bir gün olmuştur.

Sana doğru bir kelebek uçurdum, dağları denizleri aştı seni buldu, yanağına ufacık bir öpücük kondurdu. Hissettin mi? Sevgililer günün kutlu olsun!

Doğan her günün sabahında içimde gözlerini görebilmek aşkı olmasa, inan hiçbir şeye değmezdi yaşamak. Sevgililer günün kutlu olsun!

Seni denizdeki kumlar, gökteki yıldızlar, ormandaki ağaçlar, dünyadaki insanlar, okyanustaki sular ve güneşin ışıklarından daha çok seviyorum.

Sen çöllerde serap gibisin, engin denizlerde yakamoz gibisin, ışığım sensin, güneşim sensin… Bil ki çok özlendin… Sevgililer günün kutlu olsun!

Yürekler karşılıklı bekleyiş içindeyse sevgin duyulur elbette. Özlemek ne renk sence ?. Sen rengi düşünürken ben seni özlediğimi söyledim bile…

Bir yudum sevgi koskoca bir okyanusa bedeldir. Şimdi uzaklarda senin bir yudum sevgine hasretim sevgilim. Seni hasretimi tüketircesine kucaklıyorum.

-Sana yıldızlar kadar yakın olmak isterdim her baktığında beni görebilmen için, sana bulutlar kadar yakın olmak isterdim üzüldüğünde gözyaşlarını yağmur olup silebilmek için, sana sen kadar yakın olmak isterdim ki beni, seni sevdiğim kadar sevebilmen için. Sevgililer günün kutlu olsun biriciğim.


Yazar: Admin

Görüntüleme: 136 defa

Kategori: Güzel Sözler

Yayınlanma Tarihi: 08 Şubat 2018

Cevap bırakın